logo comp4

plooimethodes aluminium platen

Hot Products

h1bg

Our products sell well all over the world, and have advanced technology in the field of aluminum products.

Your demand

Contact Information

Zhengzhou CBD center, China

[email protected]

 • Aluminum Plates McMaster-Carr

  ·

  Choose from over 3,800 aluminum plates in a wide range of sizes. Includes material certificates and CAD models. In stock and ready to ship.

  Aluminum Pipe · Aluminum Cold Plates · Aluminum Pans · Aluminum Precision RodsContact
 • Aluminium platen Aluminium plaat in elke soort en maat

  Voordelig online aluminium profielen en platen kopen. AluminiumOpMaatGemaakt.be is uw betrouwbare en voordelige leverancier voor op maat gemaakte aluminium profielen en plooiwerk.Via onze webshop kunt u geperforeerde platen, traanplaten, alu platen in RAL kleuren en vele andere aluminium platen kopen.Ook vindt u plinten, staven, diverse aluminium buizen, hoekprofielen in elk

  Geperforeerde Plaat · Klaverblad Deco Plaat · RAL Kleur PlatenContact
 • Aluminum Sheets & Plates - Amazon

  6061 Aluminium Metal Sheet - 12 x 6 x ⅛ Inch - Flat Plain Plate Panel Finely Polished and Deburred - Includes Microfiber Towel 4.4 out of 5 stars 36 $15.99 $ 15 . 99

  Contact
 • Aluminium platen Aluminium plaat in elke soort en maat

  Aluminium webshop voor particulier en bedrijf. Onze aluminium webshop is gericht op zowel particulieren als bedrijven. Hierdoor kan niet alleen de doorgewinterde professional altijd het gewenste product bij ons vinden, ook de hobbyist of particulier voor een eenmalige aankoop kan bij ons terecht voor maatwerk aluminium profielen, platen, buizen, zetwerk en stafmateriaal.

  Contact
 • Low-Priced and Corrosion-Resistant aluminium platen

  aluminium platen will make your life even more comfortable as their rust and corrosion-resistance make them top choices for your everyday usage. Resistance to rust of aluminium platen means that their durability is exceptionally long, also making them more easily

  Contact
 • MetalsDepot® - 3003, 5052, 6061 Aluminum Plate

  3003-H14 Aluminum Plate - (ASTM B209, QQ-A-250/2) Excellent weldability and formability, with good corrosion resistance makes 3003 Aluminum Plate a popular and economical choice. 3003 Aluminum Plate has a smooth, shiny finish and is popular for many cosmetic and industrial applications, including: decorative trim, fuel tanks, food & chemical handling, trailer siding & roofing, etc.

  Contact
 • Aluminium platen MCB

  Aluminium platen. Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582. Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoopmcb.nl

  Contact
 • Amazon: Aluminum Plate

  5052 1/4" Aluminum Plate with Sanded deburred Edges. Great for Home, Auto, Crafts, Work and All Other Like Projects. 5052 Aluminum is Great for Welding and Forming. It

  Contact
 • Amazon: aluminum diamond plate sheet

  Eagle 1-0.025 (Thin) 10 FT Embossed Aluminum Diamond Checker Plate Sheets/Rolls (Multiple Sizes and Colors) - Rolls Include 10 Free 1/8" Aluminum Rivets and Drill Bit

  Contact
 • Aluminium klik- tussenprofiel voor 16 32 mm

  Aluminium klik- tussenprofiel. Dit aluminium klik- tussenprofiel is eenvoudig, snel en zelfstandig te installeren. Dit profiel is speciaal ontworpen voor het koppelen van uw plaatmateriaal. Hiermee kunt u verschillende platen in uw kliksysteem verwerken zoals; glas, plexiglas en polycarbonaat.

  Contact
 • ALUMINIUM - Huysmans Metalen

  Platen die u niet onmiddellijk in ons voorraadassortiment terugvindt zijn leverbaar met een levertijd op aanvraag. Wij leveren Aluminium 99,5% HH (werkstofnummer 3.0255) en Aluminium ALMg3 HH (54s Halfhard, Werkstofnummer 3.3535). Klik hier om ons uw aanvraag toe te sturen.

  Contact
 • Aluminium platen Aluminium plaat in elke soort en maat

  Aluminium webshop voor particulier en bedrijf. Onze aluminium webshop is gericht op zowel particulieren als bedrijven. Hierdoor kan niet alleen de doorgewinterde professional altijd het gewenste product bij ons vinden, ook de hobbyist of particulier voor een eenmalige aankoop kan bij ons terecht voor maatwerk aluminium profielen, platen, buizen, zetwerk en stafmateriaal.

  Contact
 • Aluminium plaat - Onlinealuminium.nl

  Een aluminium plaat moet natuurlijk wel van de beste kwaliteit zijn, onafhankelijk van wat u met de plaat gaat doen. Wij maken niet alleen gebruik van hoogwaardige soorten aluminium, maar zagen het ook op maat op het hoogste niveau. Naast aluminium plaatjes en platen, kunt u bij ons ook terecht voor een aluminium rondstaf of aluminium vierkantstaf.

  Contact
 • B-keus PIR platen 2-zijdig aluminium #1 in isolatie

  B-keus PIR platen 2-zijdig aluminium; B-keus PIR platen 2-zijdig aluminium. Tonen als Foto-tabel Lijst. 7 producten . Toon. per pagina. Sorteer op. Van hoog naar laag sorteren. A-keus voor B-keus prijzen. Toevoegen om te vergelijken. PIR platen 2-zijdig aluminium 60x120x6cm Rd:2,75 (=0,72 m²)

  Contact
 • PIR Isolatie PIR Platen Grote voorraad A-merken

  GoedkoopIsolatieMateriaal is een webshop voor isolatie materiaal. Elke Nederlandse woning heeft isolatie materiaal nodig om de energie kosten te reduceren, geluid te absorberen en voor een comfortabel klimaat. goedkoopisolatiemateriaal.nl is de isolatie webshop voor glaswol isolatie, steenwol isolatie, harde isolatie platen, eps isolatieplaten, pir isolatieplaten en andere benodigde

  Contact
 • Aluminium Platstaf - strip Comhan

  Aluminium Rechthoekige buis; Aluminium Ronde buis; Aluminium H-profiel; Aluminium Z-profiel; Aluminium Vierkantstaf - staaf; Aluminium Rondstaf - staaf; Speciaal profielen. Afwerkingsprofielen; Koppelprofielen; Scheidingsprofielen; Standaard aluminium platen. Standaard kwaliteit 1050A; Gevelkwaliteit 5005; Anodiseerkwaliteit 5005A Onbehandeld

  Contact
 • Screen printing Pallets,Platens,Shirt Boards,Brackets

  Easy cleaning aluminum pallets or platens don't wrap and hold up to heat well. Used for manual t-shirt printing presses and automated textile printing presses. All of our products are manufactured in the USA so we can accommodate special orders to fit many other manufacturers' screen printing equipment. Weight varies by size.

  Contact

NEED ANY HELP?

If you are interested in our products, or have any questions for us, you can click the button below

Contact Us

Copyright © 2020.Henan Haomei Aluminum. All rights reserved.Sitemap